Tingimused

Tellimisinfo ja privaatsustingimused

Strata Nordic OÜ e-pood on loodud selleks, et pakkuda klientidele mugavat võimalust sooritada ost kodunt lahkumata.

Tellimine meie e-poest.

Tellimiseks vajutage soovitud toote juures nuppu “Lisa korvi” ja see lisatakse teie ostukorvi. Ostukorvi võib lisada piiramatu arv tooteid ning ostukorvi summa kuvatakse teile kodulehe üleval ääres ostukorvi juures. Kui olete kõik soovitud tooted lisanud, siis vajutage nuppu “Mine kassasse”.

Maksmine.

Strata Nordic OÜ e-pood kasutab Maksekeskus AS lahendust maksete teostamiseks ja seega maksetele rakenduvad nende üldtingimused. Enne makse sooritamist tuleb märkida linnuke kastikesse et olete tutvunud meie tellimisinfo ja privaatsustingimustega. Valige lehelt sobiv pank või krediitkaardiga maksmise võimalus. Peale makse sooritamist suunatakse teid tagasi meie lehele – juhul kui seda ei toimu, siis palun saatke meile kiri info@stratanordic.ee.

Transport.

Postitame teie tellimuse hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale makse tegemist. Tellimus saadetakse teie poolt valitud Smartposti või Omniva automaati ja alates hetkest kui anname paki pakiautomaati üle rakenduvad tellimusele nende poolsed tarnetingimused. Juhul kui olete valinud vale pakiautomaadi või ei lähe oma pakile ettenähtud aja jooksul järgi siis pakk tagastatakse Strata Nordic OÜ-le. Kui soovite paki saatmist uuesti siis tuleb teil tasuda uue transpordi eest. Kui te ei võta Strata Nordic OÜ-ga ühendust 14 päeva jooksul peale seda kui pakk meieni tagasi jõuab, siis loeme tellimuse täidetuks ja edasisi pretensioone ei arvesta. Kui paki kättesaamisel on pakendid saanud kahjustada siis teavitage meid koheselt ja lepime kokku, kuidas vahetada välja kannatada saanud pakendid.

Kauba tagastamine.

Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele on kauba kvaliteediga mitte rahul olles õigus teil kaup tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ja tagastamisega seotud transpordikulu katab kauba ostja. Kui soovite kaupa tagastada, siis võtke meiega ühendust info@stratanordic.ee ja anname teada kuhu pakk tagasi saata ning kanname teile kauba eest tasutud summa (v.a transpordikulud) üle peale paki kättesaamist samale kontole, kust esialgne makse sooritati.

Privaatsus ja isikuandmete töötlemine.

Strata Nordic OÜ ei jaga oma klientide andmeid ühegi kolmanda osapoolega. Ostja poolt Müüjale edastatud isikuandmeid käideldakse vastavuses Andmekaitseseadusega. Andmeid edastatakse kolmandatele isikutele ainult Ostja nõusolekul või seaduses ette nähtud juhtudel. Ostja vastutab selle eest, et tema sisselogimisandmed (meiliaadress ja salasõna) ei satuks kolmandate isikute kätte. Müüja ei vastuta ühelgi moel tagajärgede eest, mida on põhjustanud Ostja sisselogimisandmete sattumine kolmandate isikute kätte Ostja süü läbi. Ostja vastutab oma esitatavate andmete täpsuse eest. Müüja ei vastuta ühelgi moel tagajärgede eest, mida on põhjustanud Ostja poolt ebatäpselt sisestatud andmed.
Kui Ostja üritab oma tegevuse või tegevusetusega õõnestada, rikkuda, segada või häirida veebikaupluse stratanordic.ee  tööd, on Müüjal õigus viivitamatult ja ette teatamata piirata või katkestada kliendi ligipääs veebilehele ja keelduda teda edaspidi teenindamast.

Tekkis küsimusi?

Juhul kui teil tekib küsimusi seoses meie toodete, tarne või makseviisiga siis palun saatke kiri info@stratanordic.ee või helistage 56 59431 ( tööpäevadel 09.00-18.00).