Universaalne puhastusvahend “Nr 1” 12 x 75 ml

42.00

Laos

Report Abuse

Report an abuse for product Universaalne puhastusvahend “Nr 1” 12 x 75 ml

Kategooria:

Kirjeldus

Üldpuhastusvahend „Nr 1“ on universaalne puhastus- ja rasvaeemaldusvahend, mida võib kasutada restoranides, kohvikutes, baarides, hotellides ja kodumajapidamistes, aga ka vinüülist autosalongide, põrandamattide, auto- ja mootoriosade ning muu puhastamiseks.Selle koostisosad eemaldavad plekke vaipadelt, pehmelt mööblilt, klaasilt, akendelt, kroomilt, roostevabalt teraselt, kraanikaussidelt ja veekraanidelt, kaotavad seebijääke dušikabiinidelt, vannidelt, keraamilistelt plaatidelt, tualettidest ja krohvilt ning kõrvaldavad kõrbenud toitu pliitidelt ja ahjudest, tööpindadelt, külmkappidest, põrandatelt, grillahjudelt, vokkpannidelt ja mujalt.Vahendit võib kasutada ka mootori- ja piduriosade, autode, rehvide, summutite ja remonditöökodade puhastamiseks.See puhastab pinnad mootoriõli ja nafta derivaatidest.

Tegemist on väga kontsentreeritud mittetoksilise biolaguneva lahusega, milles on kasutatud molekuli tasandil toimivat uut puhastustehnoloogiat. Vahendi valmistamisel on kasutatud uusimaid edusamme tehnoloogias ja keskkonnateaduste seisukohalt on tegemist väga paljulubava avastusega. Vahend, mis toimib inimese juuksekarvast 40 000 korda väiksemal nanotasandil, imbub kohe pinda ja hakkab lõhustama kompleksseid süsinikumolekule mikroskoopilisteks osakesteks. See jätkab tavalise rasva, õlide ja raskesti puhastatava orgaanilise aine ohutut lõhustamist, saades seega hakkama valdava enamiku kodumajapidamiste ja kaubandusettevõtete puhtana hoidmise ülesannetega. Kuna molekulid on väga väiksed, saavad need toimida nagu miljardid mikroskoopilised „nanoliivapaberid“.

KASUTUSJUHEND. Täida pritspudel 1 liitri veega ning alles siis lisa täitepudelis olev kontsentraat. Peale seda toimingut on puhastusvahend valmis kasutamiseks. Üldpuhastuseks pihustage pinnale ja pühkige ära. Raskemini puhastatavatel pindadel hõõruge pinda ettevaatlikult puhastussvammi karedama poole või keskmise kõvadusega hambaharjaga, et pinda mitte kriimustada. Vaipade puhastamiseks pihustage puhastusvahendit vaibale ja hõõruge plekk sõrmede abil välja. Sissekuivanud plekkide eemaldamiseks tuleb mõnikord pihustada vahendit mitu korda või jätta see enne puhastamisega jätkamist 30–60 sekundiks puhastatavale pinnale. Eriti raskesti eemaldatavate plekkide ja rasva eemaldamiseks leotage pinda enne pühkimist 1–10 minutit, vajaduse korral korrake protseduuri.

  • EI SISALDA KLOORI
  • EI SISALDA SÜNTEETILISI AINEID
  • EI SISALDA KANTSEROGEENE

Koostisosad: Leelistatud vesi, < 5% mitteioonsed pindaktiivsed ained (glütserool),sojaõli,taimsed rasvhapped,apelsini ekstrakt,maisiõli,porgandi ekstrakt,guargum,sibulaekstrakt.

Lisainfo

Mõõtmed 34 × 28 × 35 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Universaalne puhastusvahend “Nr 1” 12 x 75 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sorry no more offers available